Ви є тут

Про компанію

ТОВ "Профнастил-Захід" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож. Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні. Ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія.

Профнастил, металочерепиця, каркасні профілі для швидкомонтованих конструкцій, кріплення, водостічні системи, зварна сітка - повна комплектація об'єктів супутніми матеріалами.

У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників.

Ми любимо працювати з людьми і любимо продавати метал - рівень, кількість і складність наших об'єктів зростає з кожним роком.

Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.

Хочете більше дізнатися про нашу компанію “Профнастил-Захід”? Тоді телефонуйте за вищевказаними номерами і отримайте детальну інформацію!

}