Ви є тут

Профнастил H-57

  • 1015
  • 3005
  • 6005
  • 8017
  • 9003
  • 9006

Профнастил Н-57 - для покрівлі, інших елементів будівель і повноцінних споруд

Профнастил Н 57 - покрівельний лист з висотою профілю 57 мм. Цей самий профіль має трапецієподібні обриси, що і формує непогану жорсткість листа. Профнастил 57 перший серед аналогів завдяки доступній вартості та відмінним технічним характеристикам. У рідкісних випадках його також можна використовувати в якості несучого листа. Він призначений для плоских дахів і перекриттів зі стаціонарної опалубкою. Якщо профлист задіюється за прямим призначенням, потрібна правильна обрешітка. Оптимально, щоб дистанція між її частинами була 2-3 м, при ухилі 8 градусів.

Важливі технічні характеристики профнастилу Н-57

Профлист 57 отримують з заготовок з оцинкованого прокату і сталі з полімерним шаром. Остання версія пофарбована в кольори згідно палітри RAL. Потрібно відзначити, що чим більша товщина покриття (не важливо полімерного або цинкового), тим надійніше і стійкіше до іржі буде профнастил. А завдяки типовим кольорам, можна купити листи з різних партій і бути впевненим в ідентичності їх відтінків. Варто сказати, що кольорові профлисти застосовують для будівель, яким важлива естетика і функціональність. Оцинковані версії доречні там, де визначальна вимога - практичність. Хоча ціна профнастилу і так і так цілком доступна.

Профлист 57 має ряд параметрів, важливих для розрахунку його кількості в конкретному проекті і організації доставки:

  1. Повна і робоча ширина. Саме робочі показники беруться для розробки будівельних проектів.
  2. Довжина листа. Може досягати декількох метрів. Дізнайтеся допустимі розміри для перевезення по Україні. Кратність порізки може бути різною, починаючи з 1 м, згідно з вимогами замовника.
  3. Вага. Розраховується на основі метражу, множиться на довжину замовлених профлистів.

Як раніше згадувалося, крім головного призначення, профнастил 57 можна купити і для втілення інших проектів. Наприклад, для установки м'якої покрівлі, де допустимо високе ребро жорсткості. Можливий варіант з облаштуванням стін невеликих будівель - торгових боксів, гаражів або блок-хаусів. Актуальний покрівельний профнастил 57 і при облаштуванні зон відпочинку.  Також його можна купити для підготовки щитових перегородок.

Загалом, профнастил 57 досить універсальний. Він має доступну ціну, легко встановлюється. Його можна замовити з доставкою по Україні - до Львова, Київ, Дніпро та інші міста.

Інші продукти

}