Ви є тут

Профнастил H-75

  • 1015
  • 3005
  • 6005
  • 8017
  • 9003
  • 9006

Профнастил Н-75 - традиційний покрівельний та несучий матеріал

Профнастил Н 75 - несучий профільований лист з виступами висотою 75 мм. Його профілі мають трапецієподібну форму. В результаті лист здатний витримати навантаження більше звичайного, при типовій товщині металу. Звідси головне призначення профлиста - облаштування дахів. Однак 75 профнастил використовують не тільки як покрівельний матеріал. У нього потенціал значно ширший. Його вводять в будівельні проекти ангарів, промислових споруд, складів. Він здатний витримати статичні та динамічні навантаження, іноді дуже значні.

Підвищені несучі властивості профнастилу 75 актуальні для будівель, що піддаються серйозним погодним навантаженням - снігу і вітру. Іноді такий профнастил ще називають самонесучим. Пояснюється це тим, що жорсткість листів залишається незмінною навіть з мінімальною обрешіткою. Такий профлист підходить для даху з мінімальним ухилом і значною площою. Якщо кут покрівлі 6-8 градусів, досить дистанції між опорами в 4 м.

Базові характеристики і плюси профнастилу Н-75

Такий матеріал виготовляється зі сталі. Листам надають характерну форму, обробляючи на верстатах. Сталь покривають цинковим шаром. Оптимальна товщина цього покриття коливається в рамках 140-275 г / м2. Оцинкований метал більш стійкий до забруднень і іржі. Додаткові захисні здатності профнастил знаходить ще й завдяки полімерному покриттю. Він забарвлюється в кольори палітри RAL. Найпопулярніша версія полімерного покриття - поліестер. Він привертає легким глянцем. Товщина покриття профлиста 75 достатня, щоб сталь могла витримувати несприятливі кліматичні навантаження і механічні впливи. Пофарбований профнастил з полімерним покриттям часто зустрічається у відкритих несучих конструкціях, для яких важлива естетика. Його можна задіяти як базу для укладання ущільнювача і рулонної гідроізоляції в плоских дахах.

Один з найважливіших плюсів профлиста 75 - ціна. Вона помітно нижче в порівнянні з матеріалами з подібними властивостями. Щоб зберегти акуратний вигляд матеріалу, потрібно виконувати елементарні правила:

  1. Щорічно очищати поверхню від забруднень, оглядати на наявність загинів, подряпин і іншого.
  2. Для очищення використовувати рідкі миючі засоби і м'які ганчірки.
  3. Абразивні речовини і жорсткі щітки задіяти не варто - є велика ймовірність пошкодити цілісність полімерного і оцинкованого покриття.

Якщо все грамотно і точно зробите, профнастил збереже свої характеристики кілька десятків років.

Підготовка проекту і оформлення замовлення

Перед покупкою порахуйте кількість матеріалу. Врахуйте, що розміри профлиста 75 включають довжину (до 12 м), повну і робочу ширину. Для прорахунків задійте останній показник (по-іншому, монтажну або корисну) ширину, оскільки листи з'єднуються внахлест. По довжині їх поділяють кратними частинами, починаючи з 1 м. До речі, разом з профнастилом можна купити і кріплення. Вони виконуються в тих же відтінках, що і поверхня самого листа. У підсумку виходить акуратна, одноколірна будова.

У компанії ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД ви можете купити профнастил Н-75 за ціною виробника. При необхідності зверніться за допомогою в прорахунках кількості матеріалів до наших співробітників. Вони підкажуть оптимальне рішення, а також організують доставку профнастилу по Україні - до Києва, Львова, Дніпро або інші міста. Здійснюється вона зручною для клієнта логістичною службою. Всі ці моменти ви можете обговорити перед оформленням замовлення.

Інші продукти

}