Ви є тут

Профнастил HС-35

 • 1015
 • 3005
 • 6005
 • 8017
 • 9003
 • 9006

Профнастил НС-35 - матеріал з широким функціоналом

Профнастил НС 35 відноситься до категорії покрівельних профілів. Але вони також володіють універсальними властивостями. Цифра «35» у маркуванні профлиста свідчить про висоту хвилі, тут, 35 мм. Відступ між такими виступами - 200 мм. Профлист НС 35 в міру жорсткий завдяки трапецієподібним контурах виступів. Задіюється при будівництві виробничих і житлових споруд. Свою популярність знайшов через невелику вагу, хороші несучі властивості і доступну ціну. А ще профнастил НС 35 може вирішувати різні будівельні завдання. Його можна задіяти:

 • для даху з малим ухилом;
 • при облаштуванні невеликих будівель, на кшталт накриттів для авто або кіосків;
 • для облицювання стін з утеплювачем і без;
 • для каркасних споруд всередині торгових центрів, складських приміщень, заводських цехів;
 • при облаштуванні підвісних стель;.

Профнастил НС 35 - базові технічні характеристики

Виробляється профнастил ПК 35 з холоднокатаної сталі. Виступи (хвилі) утворюються методом викатування на верстатах. Має цинкове і полімерне покриття. І чим більше товщина шару, тим довше можна буде користуватися матеріалом. Оцинкований лист характеризується стійкістю до опадів, грибків, вологи, бруду, корозії. Але оскільки має характерний металевий відтінок, актуальний на об'єктах, яким важлива практичність, а не естетика. Декоративне полімерне покриття істотно розширює сферу застосування профнастилу НС 35. При цьому його характеристики щодо стійкості до несприятливих кліматичних умов зберігаються. Для додання кольору профлисту задіюються специфічні барвники. Такі фарби не линяють, володіють нормальною стійкістю до механічних пошкоджень. Забарвлюється профлист в кольори палітри RAL. Ці відтінки стандартні, тому матеріали, вироблені в різних партіях, матимуть ідентичні тони. Це важливо, якщо через неправильні розрахунки або з інших причин, через якийсь час доведеться купити профнастил ПК 35 додатково.

Профлист з хвилею 35 мм - рекомендації щодо розрахунків і покупка матеріалів

Часто 35-ю версію профлиста називають покрівельною. Це пояснюється його малою вагою і здатністю витримати різні снігові навантаження. А зважаючи на свою міцність, він зберігає характеристики аж до 40 років. Але це актуально виключно при дотриманні 2-х умов: професійної установки і грамотного догляду.

Якщо ви плануєте купити профлист НС 35, врахуйте в своїх розрахунках загальну і робочу ширину. Повні показники - це загальна ширина. Робоча (корисна, монтажна) ширина - розмір за мінусом нахлеста. Саме на неї варто спиратися в розрахунках. З приводу довжини, то вона може досягати 12 м, все залежить від виробника. Продумайте її оптимальні показники для транспортування.

Щоб купити профлист 35, потрібно зв'язатися з співробітниками сайту ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД по телефону, написати на електронну адресу або замрвити зворотний дзвінок. Вони нададуть консультації, допоможуть з розрахунком кількості профнастилу НС 35 і організують доставку по Україні. Вона здійснюється в будь-яку її точку - Київ, Дніпро, Львів, зручною для вас транспортною службою. Але цей момент краще обговорити додатково. Також, як і відповідні розміри профлиста.

Інші продукти

}