Ви є тут

Профнастил ПС-20

  • 1015
  • 3005
  • 6005
  • 8017
  • 9003
  • 9006

Профнастил ПС-20 - для монтування на стіни і втілення інших проектів

Профнастил ПС 20 наділений хорошими  користувацькими і технічними показниками, які є практично ідеальними для будівництва в цивільному і виробничому секторах. Базове ж його призначення - застосування в якості покрівельного матеріалу. Іноді профнастил С 20 також може застосовуватися для облицювання стін. Особливо добре він  показує свої характеристики при виготовленні плит міжповерхових перекриттів і несучих конструкцій. Профлист 20 ідеальний при зведенні будівель швидкого зведення: цехів, ангарів і т.д.

Особливості виготовлення та властивості готового профлиста ПС-20

Профільовані листи виконуються зі сталі. На нього наноситься покриття з цинку, сплаву алюмоцинка або полімерних складів. У числі останніх - поліестер, матполіестер, пластизол, Принтек. Металевий і полімерний шар оберігає сталеву основу 20-го профлиста від бруду, грибка, вологи і корозії. Нормальне оцинкування знаходиться в рамках 140-275 г / м2. Менші показники вказують, що виріб підходить для нетривалого користування. Відповідно, і ціна профнастилу 20-го з таким покриттям нижче.

Полімерний шар забарвлюється в типові кольори палітри RAL. Для цього задіють спеціальний склад на основі порошку. Потрібно сказати, що відтінок, видимий на екрані, швидше за все, буде не таким, як в реальності. У натуральному вигляді кольору профлистів, випущених в різний час, ідентичний. Варіанти з кольоровим покриттям - вдалі для застосування в ролі покрівельного матеріалу, при будівництві глухих парканів. Він може бути одностороннім (зворотна сторона залишається сірої завдяки спеціальному грунту) або двостороннім.

Найбільш затребуваним кольоровим шаром профнастилу НС 20 є поліестр. Він глянцевий, виглядає акуратно і дорого, володіє хорошою гнучкістю. А якщо його товщина дорівнює 25 мкм, такі листи витримують складні кліматичні умови. Колір і тон зберігаються, не вигоряють на сонці, оскільки в основі поліестерового покриття - поліефірна фарба. Товщина профлиста 20 з будь-яким покриттям - 0,4-0,7 мм. Потрібно сказати, що товстий шар робить його якісним і довговічним.

Основні плюси профлиста 20 - ціна, хороші експлуатаційні показники, легкість установки. Він також здатний тримати значні похилі навантаження, що важливо при спорудженні покрівельних конструкцій. Тут оптимальний саме профнастил С 20 (або С 21). Остання марка найближча за характеристиками.

Підготовка замовлення і організація доставки - спільно з клієнтом

Перед тим, як купити профнастил С 20, ви повинні розрахувати кількість матеріалу (і металовиробів), знаючи базові характеристики:

  • повна ширина - 1150 мм;
  • монтажна (корисна або робоча) ширина - 1100 мм;
  • довжина - аж до 12 м.

Ці показники є визначальними в процесі складання будівельного проекту, а також важливі для логістики. Якщо вам складно впорається з цими завданнями, зверніться за допомогою до співробітників компанії. Вони підготують прорахунок матеріалу, з огляду на всі юанси вашого проекту, нададуть консультації по монтажу і домовляться про доставку замовлення по Україні. Потрібно сказати, що транспортується профнастил С 20 в будь-яку точку держави - в Київ, Дніпро, Львів та інші міста. Відправлення здійснюється зручною для замовника транспортною службою. Нагадуємо, що оцинкований профнастил НС 20 можна купити для покрівлі заводських будівель, бюджетного будівництва приватних будинків і т.д. Звертайтеся!

Тип покриття:


Поліестер


Матполіестер


Цинк


Пластізол


Алюмоцинк


Прінтек

 

Інші продукти

}