Ви є тут

Профнастил PWS 135

Несучий профнастил PWS-135 - специфіка і призначення

Профнастил PWS-135 - відмінний варіант для створення покрівлі, а також міжповерхових перекриттів під заливку бетону. Він здатний витримувати великі навантаження, саме тому його відносять до категорії несучих. Але є ще одна причина, чому профлист найчастіше застосовується саме як покрівельний. Це його невелика вага. Завдяки йому не потрібно готувати масивну обрешітку, задіювати будівельну спецтехніку. А це значна економія на ціні дерев'яних крокв і оренді машин.

Конструктив профлиста і розрахунок матеріалу

Виробляється профнастил 135 з листової сталі. Свої форми його поверхні утворюються завдяки обробці на верстатах. Для поліпшення захисних властивостей листи роблять оцинкованими. Щоб забарвити профнастил, використовують полімерні покриття. Вони, до речі, також покращують характеристики профлиста. Доступно декілька кольорів, всі вони - з палітри RAL. В результаті оцинкований, полімерний профнастил 135 виходить охайним і привабливим. Тому задіюється для будівель, яким важлива естетика і практичність.

Щоб зрозуміти скільки матеріалу буде потрібно, орієнтуйтеся на розміри, оскільки профнастил має корисну і повну ширину. Різниця між ними обумовлена ​​специфікою монтажу. Адже профлист кріпиться внахлест. Логічно, для прорахунків вибирати саме робочу ширину. І в даному випадку вона становить 930 мм.

Ще в підготовці проекту звертайте увагу на товщину профнастилу. Оскільки вона може варіюватися в межах 0,7 до 1,25 мм.

Плюси профлиста і оформлення заявки на його покупку

Несучий профнастил 135 має кілька вагомих переваг:

  • Довговічність і достатня захищеність від несприятливих умов (снігу, морозу, вітру, ударів).
  • Легкість установки - потрібні тільки опори і спеціальні кріплення. Їх, до речі, краще купити відразу ж з невеликим запасом. Так ви заощадите на ціні доставки.
  • Елементарний догляд. Очищати профнастил можна в міру забруднення. Для цього достатньо води, м'якої щітки або ганчірки.

Щоб купити профнастил PWS 135, потрібно зателефонувати нам по одному з номерів, написати повідомлення на електронну пошту або замовити зворотний зв'язок. Цими ж способами можете скористатися, якщо потрібна консультація. Коли замовлення буде сформовано, менеджери сайту організують доставку по Україні - до Львова, Дніпра, Києва і не тільки.

Інші продукти

}