Ви є тут

Профнастил PWS 153

Профнастил pws-153: переваги вибору

Без профлиста дуже складно уявити сучасні покрівельні роботи. Даний матеріал є досить затребуваним. Він приваблює споживачів, в першу чергу, своєю довговічністю, простотою монтажу і доступною ціною. Останнім часом особливою популярністю став користуватися несучий профнастил pws-153, який використовується для покриття будівель з великими прольотами, незнімної опалубки або каркасних конструкцій. Купити такий профлист абсолютно не важко, проте перед тим, як зробити свій вибір остаточно, варто більш детально дізнатися про його провідних характеристиках.

Особливості профнастилу pws-153

Сучасні профлисти умовно ділять на певні категорії, аналізуючи декількох основних характеристик, таких як:

 • жорсткість;
 • форма профілю;
 • спосіб застосування;
 • товщина стали;
 • розмір хвилі.

Призначення профнастилу та зону його застосування можна «прочитати» з маркування, яка вказується на ньому. Наприклад, якщо ви зустрічаєте на даному покрівельному матеріалу маркування «Н 153-840», то це означає, що перед вами профлист підвищеної міцності. Його гофра має висоту 153 мм, а ширина для монтажу - 840 мм.

Як ми вже вказували раніше, з кожним роком популярність профнастилу pws-153 зростає. Це й не дивно! З кожним роком цей тип профлиста стає все більш міцним і надійним. Такий несучий профлист витримує досить великі навантаження і зберігає свої первісні якості досить довго.

Профнастил Н-153 має такі переваги, такі як:

 • істотну висоту хвилі (15,3 см);
 • оригінальний профіль у вигляді трапецієподібної хвилі;
 • наявність додаткових ребер.

При цьому ціна такого профлиста цілком лояльна до більшості покупців.

Зона застосування профнастилу pws-153

Завдяки своїм якостям, такий оцинкування профнастил має досить широкий спектр застосування. В першу чергу він підходить для покриття покрівель. Ще однією особливістю профнастилу pws-153 є його істотна довжина (до 18 метрів) і невелика вага. За рахунок цього даний тип профлиста використовують в наступних роботах:

 • монтаж дахів у будинках довгопрольотного типу (гаражах, ангарах, цехових і складських приміщеннях, автостоянках);
 • зведення будівель швидкого монтажу (пересувні виставкові комплекси, ринки);
 • для монтажу міжповерхових перекриттів (як опалубка).

Іноді оцинкований профнастил Н-153 використовують в Україні в якості забору та огорожі. Але таке рішення є досить економічно невигідним. Краще використовувати профнастил Н-153 тільки для покрівлі.

Також, варто звернути увагу на покриття даного покрівельного матеріалу. Чим сильніше на нього будуть впливати атмосферні опади, тим надійніше воно повинно бути. Найкраще зарекомендував себе профнастил Н-153 з полімерним покриттям. Він ідеально підійде для міських будівель, на які часто випадають опади у вигляді кислотних дощів. До того ж, профнастил pws-153 з полімерним покриттям відрізняється більшою довговічністю, ніж інші види даного матеріалу.

Купуємо профнастил pws-153 в компанії ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД!

У наш час здійснювати покупки в інтернет-магазинах не тільки зручно, але й дуже вигідно. Купити профнастил pws-153 в нашій компанії ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД зовсім не важко. Асортимент даного матеріалу представлений в стандартних розмірах (товщина 0,75-1,25 мм) і наступних кольорах Ral: 9001,9002, 9006, 9010. Доставка здійснюється в Київ, Львів, Дніпро та інші міста України найзручнішим для вас способом!

Інші продукти

}