Ви є тут

Профнастил PWS 158

Профнастил Н-158: особливості вибору та застосування

Сучасну покрівельну справу просто неможливо уявити без використання профлистів. Даний матеріал отримав свою популярність в Україні і за її межами за рахунок легкості, простоті монтажу і надійності. Ціна на несучий профнастил Н-158 звичайно зависока для більшості покупців, однак даний покрівельний матеріал однозначно цього вартий.

Головними особливостями такого профлиста є:

  • підвищена міцність за рахунок збільшеної кількості ребер;
  • можливість витримувати додаткові навантаження;
  • простота використання навіть в екстремальних умовах.

Профнастил Н-158 використовують в тих випадках, якщо хочуть домогтися несучої здатності по максимуму. Подібний профлист підійде навіть для таких дахів, у яких крок близько дев'яти метрів. При цьому вага покрівлі залишається незначною. Якщо вас бентежить ціна такого несучого профнастилу Н-158, ви можете підібрати більш дешевий варіант профлиста. Однак в такому випадку варто вибирати особливе його покриття.

Відмінні характеристики профнастилу pws 158

У чому головні особливості профлиста даного маркування? На його позитивні якості в першу чергу впливає:

  • висота гофри (становить 158 мм);
  • форма (наявність декількох ребер підвищеної жорсткості).

Покриття, які утворюються за допомогою профнастилу pws 158, відрізняється підвищеним рівнем пожежної безпеки і легкістю. Найчастіше його застосовують для покриття гіпермаркетів, цехів і парковок підземного типу. Для побутового використання застосовувати його недоцільно. Як і для перекриття житлових будинків.

В основу профнастилу pws 158 входить холоднокатана сталь. Її товщина в більшості випадків становить 1 мм. Такий покрівельний матеріал завжди оцинкований. Це захищає його від корозії. Після цього готовий продукт покривають полімерним сплавом. Саме він і впливає на колір отриманого профнастилу pws 158. Оцинкований і покритий полімерним сплавом профлист відрізняється підвищеною довговічністю. Таким чином, даний покрівельний матеріал буде зберігати свої якості протягом десятиліть.

Вибираємо і купуємо профнастил pws 158 з максимальною вигодою!

Щоб купити профнастил різних маркувань швидко і незатратно, варто звернутися в компанію ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД! В асортименті  представлений профнастил pws 158 в стандартних розмірах: товщиною 0,75-1,25 мм і в кольорі Ral: 9001,9002, 9006, 9010. Ми здійснюємо доставку у Львів, Київ, Дніпро та інші міста України зручним для вас способом!

Інші продукти

}