Ви є тут

Профнастил PWS 200

Профнастил pws-200: особливості матеріалу

Профлисти активно використовують для покрівельних і ремонтних робіт. У цього матеріалу існує маса переваг, таких, як доступна ціна, простота монтажу і висока міцність. Також варто відзначити його довговічність, стійкість і цілком доступну ціну. Наприклад, купити профнастил pws-200 в наш час зовсім не важко. Однак до вибору даного матеріалу варто підійти досить серйозно!

Профлист являє собою лист сталі, який був попередньо оцинкований. Найчастіше для забезпечення стійкого кольору його покривають спеціальними полімерами. У кліматичних умовах України такий матеріал придатний до досить тривалого використання. Не менш п'ятдесяти років! Це зайвий раз підтверджує його міцність і довговічність.

Особливою популярністю почав користуватися профнастил pws-200, який крім своїх основних якостей ще і має вельми привабливий зовнішній вигляд. Такий профлист - найміцніший вид матеріалу для покрівлі.

Будинки, вкриті таким матеріалом, можуть витримувати найбільші кліматичні і фізичні навантаження. Профнастил pws-200 (його ще маркують як Н-200) нагадує своєю текстурою звичайні будівельні матеріали. Однак він відрізняється найбільшою хвилею, розміри якої становлять 200 мм. До головних достоїнств несучого профнастилу Н-200 можна віднести:

  • максимально тривалий термін експлуатації;
  • стійкість до займання;
  • невелика вага, який не створює додаткове навантаження на всю конструкцію;
  • стійкість кольору під впливом сонячних променів;
  • легкість монтажу (можна здійснювати в будь-який час, не підлаштовуючись під кліматичні умови);
  • доступна ціна;
  • стійкість до корозії.

Якщо ви хочете надати даху або перекриттям високу міцність, убезпечивши себе при цьому від різних неприємних сюрпризів, сміливо можете вибирати даний вид профнастилу.

Особливості виготовлення профнастилу Н-200

Такий профлист значно відрізняється від виготовлення звичайного сталевого листа. Спосіб отримання даного матеріалу має кілька етапів. У першому на несучий профнастил наноситься грунтовка. При цьому профлист повинен попередньо бути оцинкованим, щоб не піддаватися корозії. Розміри такого матеріалу можуть бути різними: його довжина може досягати дванадцяти метрів. Далі на оцинкований профлист наносять полімерне покриття.

Такий несучий профнастил має особливу маркування у вигляді літери "Н". У процесі його виробництва використовується сталь, розміри якої становлять не менше 0,75 міліметрів. Саме завдяки цьому, а також наявності додаткових ребер він настільки міцний і надійний.

Наприклад, профнастил Н-200, завдяки своєму полімерному шару покриття, більш довговічний і стійкий до фізичного впливу, ніж інші види профлистів. За рахунок цього його активно використовують в якості багатоповерхового перекриття під опалубку або в якості покрівлі в проблемних кліматичних зонах. Він легко витримує навіть значну кількість снігу і постійні проливні дощі.

Кілька головних слів про що несучий профнастил

Якщо порівнювати профнастил з іншими покрівельними матеріалами, то різниця дуже відчутна. Як і будь-який інший матеріал, несучий профнастил Н-200 має свої переваги і недоліки. Про достоїнства ми вже згадали раніше. Щодо недоліків хочеться сказати, що подібний тип профлиста варто монтувати тільки за допомогою професійної допомоги. Вони зможуть ідеально підігнати його під потрібні розміри і якісно виконати його установку. Хоча по факту такі профлисти дуже просто монтувати, але краще щоб цим займався спеціально навчений персонал.

Щоб купити несучий профнастил максимально швидко і зручно, скористайтеся послугами компанії ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД. Ми пропонуємо вам адекватні ціни на профнастил товщиною 0,75-1,25 мм в кольоровій гамі Ral: 9001,9002, 9006, 9010. Здійснюємо доставку у Львів, Київ, Дніпро та інші міста України.

Інші продукти

}