Ви є тут

Профнастил PWS 85

Несучий профнастил PWS-85 - для втілення різних будівельних проектів

Профнастил PWS-85 належить до категорії несучих. Основне його призначення - облаштування покрівлі, а також створення міжповерхових перекриттів під незнімну опалубку. Він має глибину ребер 85 мм. Ці виступи надають жорсткість і стійкість до різних навантажень (вітрів, снігу, механічних впливів). А ще профнастил досить легкий. Тому його часто вводять в будівельні проекти складів, павільйонів, промислових підприємств і торговельних точок. До слова, про несучі властивості профнастилу в Україні говорить маркування - PWS або Н. Позначення ці однакові за змістом.

Специфіка виробництва та конструктив листів

Профнастил виготовляють із сталевого листа. Ребра на його поверхні отримують шляхом формування на верстатах. З метою захисту сталі наносять цинковий шар. В результаті метал виходить більш довговічним. Він зберігає свої початкові властивості протягом десятків років. Тому як оцинкована сталь не так схильна до іржі.

Кольоровим профнастил 85 робить полімерне покриття. Використовується кілька варіантів полімерів. Забарвлюється профлист в кольори, згідно палітри RAL. Причому пропонуються найбільш затребувані відтінки - 9001, 9002, 9006, 9010. Обов'язково запам'ятайте номер, щоб в майбутньому не довелося гадати якого саме кольору потрібно купити профнастил. У готовому вигляді лист може мати товщину 0,7-1,25 мм. Оптимально використовувати щось середнє, наприклад, профлист в 1 мм.

Розміри і правильний прорахунок матеріалу для будівельних проектів

Окремо варто розповісти про розміри профнастилу Н 85. Він, як і інші версії профлиста, мають ширину - повну і корисну, а також довжину - до 12 м. Для прорахунку використовують тільки корисну ширину. Оскільки листи кріпляться внахлест, її розраховують за мінусом відстані накладки. У довжину профнастил розрізають. Роблять це кратними частинами, починаючи з 1 м. Продумайте заздалегідь, які показники оптимальні для втілення вашого будівельного проекту і для транспортування.

Переваги профлиста - очевидні і другорядні

Профнастил PWS 85 має ряд плюсів:

  • різнопланове призначення;
  • тривалий термін експлуатації;
  • легкість установки.

А ще у нього доступна вартість. Якщо порівнювати ціну профнастилу 85 і ціну матеріалів зі схожими властивостями і призначенням, то вона буде на порядок нижче. Та й доглядати за ним досить легко. Якщо профнастил Н 85 використовується ззовні, потрібно раз на рік очищати його поверхню від пилу і засохлого бруду. Для цього достатньо води і м'якої щітки або тканини. Профіль, розташований всередині приміщень, можна очищати частіше, у міру необхідності, тими ж засобами. Якщо присутні складні забруднення, додайте мильний розчин.

Як говорилося раніше, несучий профнастил 85 - повноцінний покрівельний матеріал. Оскільки він має невелику вагу, можна застосовувати крокви з малим зрізом, а стіни робити не такими товстими. В результаті знижується вага споруди і витрати на його зведення теж. Рідко, коли доводиться задіювати спеціальну техніку. А це знову ж таки значна економія на оренді машин і паливі для них.

Купівля профлиста - покрокова інструкція

Щоб купити профнастил PWS 85, потрібно оформити заявку на сайті. Для цього зателефонуйте по одному з номерів, напишіть на електронну пошту або замовте зворотній зв'язок. Менеджери сайту уточнять всі деталі і, при необхідності, нададуть консультації, розкажуть детальніше про характеристики профнастилу Н-85. Вони також допоможуть з організацією доставки замовлення по Україні - до Львова, Дніпра, Києва і не тільки.

Інші продукти

}