Ви є тут

Профнастил С-10

  • 1015
  • 3005
  • 6005
  • 8017
  • 9003
  • 9006

Профнастил з-10 - матеріал для втілення різних будівельних об'єктів

Профнастил С 10 - один з найпопулярніших видів даного матеріалу. Абревіатура «С» в його маркуванні розшифровується як «стіновий», 10 - як висота профілю, 10 мм. Він застосовується при облаштуванні огорож, оздоблення фасадів, підшивці стелі і обшивці стін. Також з нього виробляють сендвіч-панелі листової зборки, виготовляють збірно-розбірні перегородки в виробничих приміщеннях. Основні переваги профнастилу С10 - ціна, невелика вага, достатня міцність і простота монтажу.

Особливості виробництва профнастилу з-10

Проводиться профлист 10 з холоднокатаної сталі. Поверх неї наноситься цинкове покриття, таким чином він стає оцинкованим. А для забезпечення додаткових захисно-декоративних властивостей використовується поліестер, матполіестер, пластизол, Принтек. Це робить профнастил 10 кольоровим, більш естетичним, стійким до різного роду впливів, збільшує термін його експлуатації. Варто уточнити, що, чим більше шар оцинкованого і полімерного покриття, тим краще. Оптимально - 20 мкм. Профлист С 10 може бути оброблений з одного, лицьового боку і з обох - цей варіант оптимальний при облаштуванні паркану. Відтінки матеріалу стандартні - згідно палітри RAL.

Базові технічні показники

Профнастил 10 об'єднує, по суті, цілу групу профільованих листів з різною товщиною металу. Вона коливається в межах від 0,3 до 0, 7 мм. У даного матеріалу є корисна (монтажна або робоча) ширина, а також повна (загальна). Вони, відповідно, складають 1170 мм і 1200 мм. Максимально можлива довжина листа профнастилу С 10 становить 6 м. Це потрібно враховувати, наприклад, при доставці. Не зайвим також буде знати вагу профлиста с-10. Справа в тому, що маса одного квадратного метра не надто різниться маси одного погонного метра. Чим товстіший сам лист, тим більші ці відмінності.

Призначення профнастилу з-10 - основний і додатковий

За визначенням профнастил С 10 є стіновим, проте його іноді використовують як несучий. Але варто розуміти, що такі його можливості обмежені. Сильно знижується величина кроку між опорами (максимально допустимі показники становлять 1,2 м). Звідси і назва - профнастил НС 10.

Якщо профлист 10 планується кріпити не на стіну або фасад, а використовувати в якості покрівельного матеріалу для похилого даху і в разі його нахилу менше 15 градусів дозволяється тільки суцільна обрешітка. Якщо її ухил більше, крок обрешітки може бути і 300 мм. Тому с-10 - профнастил, який застосовується не тільки як стіновий, але і як покрівельний. Його хороша міцність і жорсткість обумовлюється висотою хвилі в 10 мм. Це робить профнастил відповідним рішенням для заборів і в той же час пояснює його часте застосування для конструкцій більшої складності. Стійкість до негативних кліматичних умов дозволяє використовувати даний вид матеріалу перед заливкою будівель бетоном.

А невелика вага дає можливість задіяти профлист С 10 при виготовленні сендвіч-панелей. Його також можна купити для проведення реконструкції та модернізації будівель. З нього виходять добротні тимчасові споруди, на зразок навісів, побутівок або перекриттів. Якщо можливості даного виду матеріалу вас влаштовують, рекомендуємо купити його з доставкою по Україні. Замовити профлист С 10 можна в Київ, Дніпро, Львів та інші міста. Зробити це вам допоможуть співробітники компанії. А ще вони можуть проконсультувати щодо характеристик профнастилу НС 10, якщо запропонованої інформації недостатньо.


Поліестер


Матполіестер


Цинк


Пластізол


Алюмоцинк


Прінтек

 

Інші продукти

}