Ви є тут

Профнастил С-15

  • 1015
  • 3005
  • 6005
  • 8017
  • 9003
  • 9006

Профнастил С 15 - для монтажу на стіни і застосування в інших будівельних проектах

Профнастил С 15 відноситься до групи стінових профільованих листів, де «С» означає «стіновий», а «15» - висота хвилі, 15 мм. Даний вид матеріалу проводиться з листової рулонної сталі з оцинкованим (цинк, алюмоцинк) або полімерним покриттям, зокрема використовується поліестер, матполіестер, пластизол, Принтек. Ці матеріали захищають металеву основу від вологи, бруду, грибка і корозії. Чим товщі такі покриття, тим більш стійкий до негативних впливів профлист.

Листи фарбуються в кольори згідно палітри RAL. Вона стандартна для всіх виробників. Шаблонні кольори в певних випадках можуть виявитися вельми доречними. Клієнти можуть вибирати будь-який відтінок в межах колірної гами RAL. Потрібно відзначити, що колір, який відображається на моніторі, і реальний колір листа може відрізнятися. Але будьте впевнені, якщо ви вже використовували профнастил якогось конкретного кольору, і вирішите купити аналогічний, відмінностей у відтінках не буде.

Базові технічні показники профнастилу С 15 - для грамотного розрахунку матеріалів і їх доставки

Зверніть увагу на характеристики профнастилу С 15:

  1. Довжина до 6 м. Цей параметр важливий при організації транспортування.
  2. Товщина профнастилу 15 становить 0,3-0,7 мм. Залежно від неї змінюється вага готового виробу.
  3. Профлист характеризується загальною і корисною (монтажною) шириною, які відповідно становлять - 1170 мм і 1120 мм.

Хоча профнастил 15 має основне призначення стінового, можливі й інші варіанти монтажу. Його можна задіяти при облаштуванні паркану, встановлювати на фасад (у вертикальній і горизонтальній площинах), виготовляти перегородки в приміщеннях, підшивати стелю, виготовляти сендвіч-панелі листової зборки, а також застосовувати при будівництві покрівлі зі значним кутом нахилу.

Купити стіновий профлист 15, НС 10 та ін. за ціною виробника ви можете в компанії ПРОФНАСТИЛ-ЗАХІД. Для цього зв'яжіться з співробітниками сайту зручним для Вас способом: напишіть на електронну пошту, передзвоніть по одному з вказаних номерів або замовте зворотний дзвінок. У них ви можете уточнити всю необхідну інформацію щодо основних характеристик і особливостей монтажу. Вони ж допоможуть з організацією доставки замовлення по Україні - до Києва, Дніпро, Львів та інші міста.

Тип покриття:


Поліестер


Матполіестер


Цинк


Пластізол


Алюмоцинк


Прінтек

 

Інші продукти

}